Web Tasarım

Web Tasarım Nedir ?

Tasarım fikirlerinin, estetik kaygılarla, bir amaç için, web tasarım ilkeleri doğrultusunda düzenlendiği ve bu düzenlemenin tasarım yazılımına dönüşmesi ile ulaşılan sonuçtur. 
Günümüzde hayatımızın tam merkezinde olan internet, zamanla ve kullanıldıkça kendi dinamiklerini, kendi ilkelerini oluşturmuştur. Bireyler kendilerini tanıtmak için, ticari faaliyeti olan birey ve firmalar da sundukları ürün ve hizmetleri tanıtmak, potansiyel müşterilere ulaşmak için interneti aktif olarak kullanmaktadır. 
Fil Tasarım faaliyet gösterdiğiniz sektöre, sunduğunuz ürün ya da hizmete göre en uygun web tasarım modelini belirleyerek ihtiyacınıza uygun internet sitesini hazırlar. 

Web Tasarımın Özellikleri

Web Tasarım, firmanın internetten görünen yüzü, sanal kartvizitidir. Bu nedenle firma hakkında en doğru ve en güncel bilgileri, en güzel şekilde yansıtmalıdır. Sektöre, sunulan ürün ve hizmetlere göre tasarlanmalı, görseller titizlikle seçilmelidir. 
Ankara Web Tasarım Firması olan Fil Tasarım size ulaşılabilir, görsel olarak kaliteli tasarımlar sunar. 

Tasarım : İlgi çekici, kolay anlaşılır, kullanıcıları rahatsız etmeyecek biçimde hazırlanmalıdır.

İçerik : Konuyu araştıranların ilgisini çekecek, aranılan bilgileri sırası ile sunacak şekilde orijinal içerikler kullanılmalıdır.

İşlevsellik : Hazırlanan internet sitesi kullanıcı dostu olmalı, ziyaretçiler bilgi ve görsellere kolaylıkla ulaşabilmeli, menü sistemi doğru oluşturulmalıdır. 

Uyumluluk : İnternet sitesi sadece masa üstü bilgisayarlardan değil, tüm mobil cihazlardan da rahatlıkla görüntülenebilmeli ve kullanılabilmelidir. 

Güncellik : İçerdiği bilgi ve görseller güncel olmalıdır. 

Güvenilirlik : Site kullanıcıların cihazlarını enfekte etmemeli, virüs ya da zararlı yazılım içermemelidir. 

Satış Sonrası Hizmetler

Sitenin hazırlanması, tasarımı ve içeriği kadar, satış sonrası hizmetleri de son derece önemlidir. Çalıştığınız firmanın her zaman ulaşılabilir olması gerekir. Sizlere sunduğumuz tüm teklif ve fiyatlarda 1 yıllık bilgi ve görsel güncelleme hizmeti fiyata dahildir. 

S. S. S.

Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığımız bütün siteler responsive olarak tasarlanmıştır. Tüm cihazlarda açılıp görüntülenebilirdir.

Tüm sitelerimiz yönetim panelli ve kullanımı kolay kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

Siteniz hazırlanırken başlangıç düzeyinde SEO çalışması yapılarak size teslim edilir.

Sitenizi arama motorlarının kriterlerine göre hazırlanmıştır. İsterseniz Google Analytics kullanarak sitenizin takibini yapabilirsiniz.

Sizin istediğiniz özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 7-10 gün içinde sitenizi teslim ediyoruz.

Open chat