Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Facbeook ile başlayan sosyal medya rüzgarı Twitter, Pinterest, Tumblr derken Instagram ile zirveye ulaştı. Sosyal medya artık bireyler ve firmalar tarafında aktif olarak kullanılan bir mecra haline geldi. Sosyal medyanın gücünü fark eden firmalar ve hatta bireyler Web Tasarım ile hazırlanmış internet sitelerinde sergiledikleri ürün ve hizmetlerinin tanıtım ve reklamlarını sosyal medyaya taşıyarak bir anda onbinler ve hatta yüzbinlerce potansiyel müşteriye ulaşmayı başardılar.
Sizin için de bu olasılık hala söz konusu. Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde hedef kitlelerinize tanıtabilirsiniz.
Amacınıza, müşteri hedef kitlenize, sunduğunuz ürün/hizmete göre Grafik Tasarım ilkeleri ile düzenlenmiş görsellerin, bir plan doğrultusunda ve sistematik olarak, etkili açıklamalar ve ilgili hashtagler eşliğinde Sosyal Medyada paylaşılması hem Firmanızın tanıtımını, hem de satışlarınızı doğrudan etkileyebilir. 

S. S. S.

Sıkça Sorulan Sorular

Faaliyet gösterdiğiniz sektöre, ürün ve hizmetlerinize en uygun sosyal medya alanlarını tespit edip yönetimini sağlıyoruz.

Sunduğunuz hizmet v ürünlere göre sizden bilgi istememiz mümkün. Uzmanlık gerektiren konularda mutlaka sizin desteğinizi almalıyız. Firmanıza ait görsellerin kullanılması Sosyal Medyada önemli.

Normalde haftalık 2 adet paylaşım ve ilaveten özel günlerin paylaşımı yapılır. Fakat işletmenizin durumuna göre bu sayı sizin talebinize göre güncellenebilir. 

Ürün ve Hizmetlerinizi sunduğunuz web siteniz olsa da olmasa da, günümüzde potansiyel müşterilerinize ulaşmak için Sosyal Medya gereklidir. Web Siteniz varsa sitenize ziyaretçi çekmek ve ziyaretleri satışa dönüştürmek içini, siteniz yoksa doğrudan müşterilerinize ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için gereklidir. 

Open chat