Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Tasarım fikirlerinin, estetik kaygılarla, bir amaç için, web tasarım ilkeleri  doğrultusunda düzenlendiği ve bu düzenlemenin tasarım yazılımına dönüşmesi ile ulaşılan sonuçtur. 
Günümüzde hayatımızın tam merkezinde olan internet, zamanla ve kullanıldıkça kendi dinamiklerini ve kendi ilkelerini oluşturmuştur. İnternet ile birlikte oluşan ve sürekli gelişen arama motorları ise bu ilkelerin oluşumuna büyük katkı sağlamıştır. Artık sosyal medya araçları bile ticaretin bir aracı, reklamın bir çeşiti haline geldi. Büyümenin yayılmanın ve hedef kitlelere ulaşmanın yolu internetten geçiyor.

✓ İçerik

✓ Tasarım

✓ İşlevsellik

✓ Güncellik

✓ Uygunluk ve Güvenilirlik

✓ Uyumluluk

 

Fil Tasarım | Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

İletilmek istenilen mesajı görsel yollarla, hedefteki kitleye ulaştırmak için logo, afiş, branda, basın ilanı, ambalaj, kitap, dergi gibi çalışmaların, yazılı ve görsel enstrümanlarla sanatsal ölçüler içinde hazırlanması sürecidir.
Grafik Tasarım, denge, hiyerarşi, devamlılık, ritm, boşluk, proporsiyon, vurgu, hareket, uyum ve kontrast ilkelerine göre hazırlanır. 

 

Sosyal Medya Yönetimi

Facbeook ile başlayan sosyal medya rüzgarı Twitter, Pinterest, Tumblr derken Instagram ile zirveye ulaştı. Sosyal medya artık bireyler ve firmalar tarafında aktif olarak kullanılan bşr mecra haline geldi. Sosyal medyanın gücünü fark eden firmalar ve hatta bireyler tanıtım ve reklamlarını sosyal medyaya taşıyarak bir anda yüzbinler ve hatta milyonlarca takipçiye ulaşmayı başardılar. 
Sizin için de bu olasılık hala söz konusu. Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde hedef kitlelerinize tanıtabilirsiniz. 
Amacınıza, hedef müşteri kitlenize, sunduğunuz ürün / hizmete göre düzenlenmiş iletilerin, bir plan doğrultusunda ve sistematik olarak sosyal medya da paylaşılması hem tanıtımınızı hem de satışlarınızı doğrudan etkileyebilir. Size özel, hedef kitleniz ve ürünlerinize göre hazırlanmış iletilerin, doğru zamanlarda ve doğru sosyal medya araçlarında paylaşılması için bizi aramanız yeterli.

S. S. S.

Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığımız bütün siteler responsive olarak tasarlanmıştır. Tüm cihazlarda açılıp görüntülenebilirdir.

Tüm sitelerimiz yönetim panelli ve kullanımı kolay kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

Siteniz hazırlanırken başlangıç düzeyinde SEO çalışması yapılarak size teslim edilir.

Sitenizi arama motorlarının kriterlerine göre hazırlanmıştır. İsterseniz Google Analytics kullanarak sitenizin takibini yapabilirsiniz.

Sizin istediğiniz özelliklere göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 7-10 gün içinde sitenizi teslim ediyoruz.