Google Haritalar

Google Haritalar

Google Maps, Google Haritalar potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinize ulaşabilmesi için önemli yollardan biridir. Ulaşılabilir olmak için mutlaka İşletmenizin Google Haritalar Kaydını tam olarak yapın.
Fil Tasarım işletmenizi Google Haritalara tam ve eksiksiz olarak ekleyerek ulaşılabilir olmanızı sağlar…

S. S. S.

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmenizin Google a tanıtılması, müşterileriniz tarafından ulaşılabilir olması için Google Maps, Google Haritalar son derece önemlidir. 

Google Benim İşletmem de İşletmenizin varlığını kaydettikten sonra aynı panel üzerinden Google haritalar kaydını yapıp, daha sonra Google dan tarafınıza iletilecek Kod u sisteme girerek kaydı tamamlayabilirsiniz. Fakat SEO açısından son derece önemli olan bu işlemi profesyonel destek alarak yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kayıt yapıldıktan sonra Google adresinize bir posta gönderir. Bu postadan çıkan kodu sisteme girmeniz gerekir. Normal şartlarda postanın size ulaşması minimum 14 gün alır. 
Fil Tasarım spam sektörler hariç tüm sektörlere ait Google Haritalar kaydını anında gerçekleştirerek posta beklenmesine ve kod girmeye gerek kalmadan tamamlar. Böylece size ulaşmak isteyen potansiyel müşterileriniz anında ulaşım sağlayabilir. 

Open chat