Google Benim İşletmem

Google Benim İşletmem

Google Benim İşletmem ( Google My Business ) İşletme Profilinizi ve İşletme Web Sitenizi Google Arama ve Google Haritalar’ da tanıtmaya olanak sağlayan bir araçtır.
Google Benim İşletmem ile müşterilerinize ulaşıp onlarla bağlantı kurabilir, işletme profiliniz aracılığı ile ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, potansiyel müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz. 
Fil Tasarım Google da İşletmeniz için doğru profili oluşturup, potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırır. 

S. S. S.

Sıkça Sorulan Sorular

Google Benim İşletmem potansiyel müşterilerinizin size ulaşabilmesi için çok önemlidir. Kaydın doğru ve eksiksiz açılması ve işletmenizin Google da var olması Google de yer almayan rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar.

Google Benim İşletmem kaydınızı kendiniz de oluşturup, işletmenizi Google a tanıtabilirsiniz. Fakat SEO kurallarına uygun, kolay ulaşılabilir bir İşletme olmak için ve bu alanda rakiplerinizden daha önde olmak için profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz.

Gerekli bilgi, belge ve görselleri sizden temin ettikten sonra kaydı oluşturmak çok zamanımızı almaz. Fakat bilgi ve belgelere dayanarak SEO kurallarına uygun kayıt oluşturabilmek önemlidir. Bu nedenle işimizi aceleye getirmeden yapıyoruz. 

Open chat